Δημοτικό Συμβούλιο

ΔΗΜΑΡΧΟΣ
Κωτσός Γεώργιος του Κωνσταντίνου
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
  • Κουτσουγιάννης Ιωάννης του Ελευθερίου
  • Τσιρογιάννη Φανή του Κων/νου
  • Τόλια Σοφία του Κων/νου
  • Στάθης Θεοφάνης του Δημοσθένη
  • Τσιούφη Ευαγγελή του Βασιλείου
  • Καλλιώρας Θωμάς του Ηλία
  • Γκινής Επαμεινώνδας του Αθανασίου
  • Μπαλατσος Αθανασιος του Ευαγγέλου
  • Ντούρβα Παρασκευή του Χρήστου
  • Γκαραβέλας Χρήστος του Βασιλείου
  • Γκαγκας Αριστείδης του Αποστόλου
  • Τσέλιου Μαρία-Άννα του Ερωτόκριτου
  • Γκινής Ιωάννης του Πέτρου
  • Γιώτης Λάμπρος του Θωμά
  • Καλαμπαλίκης Θωμάς του Λαζάρου
  • Φροξυλίας Βαϊος του Κων/νου
  • Παναγόπουλος Γεώργιος του Αποστολου
  • Τσιούμας Δημήτριος του Βασιλείου
  • Φασιανού Παρασκευή του Σωτηρίου
  • Αναστασίου Βασιλική του Ευριπίδη
  • Τζιβέλης Απόστολος του Παναγιώτης
  • Φούντας Γεώργιος του Μιλτιάδη
  • Ρούσσα - Μάγγου Ελένη του Κων/νου
  • Πάντος Άγγελος του Γεωργίου
  • Μπακρατσάς Βασίλειος του Γεωργίου
  • Οικονόμου Βασίλειος του Στεριάδη
  • Καραμπέκος Γεώργιος του Αναστασίου
1. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ
  • Νάσιος Γεώργιος του Στεφάνου
2. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ MOYZAKIOY
  • Πούπης Νικόλαος του Γεωργίου
3. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΚΑΚΙΟΥ
  • Γκρέκας Κων/νος του Θωμά
4. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ
  • Τσιαφίτσας Ευάγγελος του Αχιλλέα
5. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ
  • Καρκανιάς Βασίλειος του Λουκά
6. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ
  • Τσίγκας Παναγιώτης του Γεωργίου
7. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΣΟΥΝΙΑΣ
  • Χαϊντούτης Βασίλειος του Κων/νου
8. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΛΑΝΘΗΣ
  • Τσιούμας Χρήστος του Κων/νου
9. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΑΚΟΤΡΥΠΑΣ
  • Μπούρμπος Απόστολος του Βασιλείου
10. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΚΑΣΤΡΟΥ
  • Γρηγορίου Δημήτριος του Ανδρέα
11. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΟΠΥΡΓΟΥ
  • Βλάχος Ιωάννης του Γεωργίου
12. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΑΛΙΩΝ
  • Ζέκιος Χριστόδουλος του Θωμά
13. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΠΠΑ
  • Φωτάκης Δημήτριος του Σόλων
14. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΑΝΕΑΣ
  • Κοτρώτσιος Θωμάς του Λεωνίδα
15. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΠΗΓΗΣ
  • Σοφογιάννης Βασίλειος του Λάμπρου
16. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΑΖΑΡΙΝΑΣ
  • Μπαλκίζας Χρήστος του Χαραλάμπου
17. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΞΑΔΑΣ
  • Μούντζιας Γεώργιος του Κων/νου
18. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
  • Καρδιτσιώτης Δημήτριος του Νικολάου
19. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑΣ
  • Σπανός Κων/νος του Νικολάου
20. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΟΞΥΑΣ
  • Ευθυμίου Λάμπρος
21. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ
  • Σακκάς Ιωάννης του Βασιλείου
22. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΟΦΥΤΟΥ
  • Χαλίλης Δημήτριος του Χρήστου
23. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΡΤΗΣ
  • Τριανταφύλλου Χριστίνα του Θεοφάνη
24. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΙΘΩΜΗΣ
  • Γκαραβέλας Στέφανος του Λάμπρου
25. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΟΒΟΥΝΙΟΥ
  • Θεοχάρης Πάυλος του Δημητρίου
26. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΑΡΙΟΥ
  • Κουλοσούσας Γεώργιος του Νικολάου
27. ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΜΑΤΟΣ
  • Νικάκης Ηλίας του Κλεομένη